Baterie bidetowe

ilość znalezionych towarów: 24

Baterie do bidetu polskiego producenta

Bidety to niewątpliwie bardzo wygodne akcesoria do łazienki, a WC z bidetem stało się już standardowym wyposażeniem dobrze zaprojektowanych domów. Nieodłącznym elementem wyposażenia bidetu są baterie bidetowe, które montuje się w samym bidecie lub podtynkowo obok niego. W ofercie naszego sklepu znajduje się szerokie spektrum baterii bidetowych przeznaczonych do bidetów w różnych formach. W asortymencie posiadamy modele podtynkowe, jak i standardowe.

Baterie bidetowe – polska jakość premium

Baterie bidetowe są u nas dostępne w wielu zróżnicowanych wariantach stylistycznych. Dbamy o to, by każdy z klientów mógł dopasować produkt do swoich indywidualnych preferencji. Każda bateria bidetowa została jednak zaprojektowana tak, by zachować uniwersalny i nowoczesny wygląd, który będzie pasował do każdej łazienki w tym stylu. Ze względu na to, że każda bateria do bidetu jest dość minimalistyczna, można je wkomponować także w klasycznie zaprojektowane wnętrza. Bateria podtynkowa bidetowa pasuje wizualnie i technicznie do szerokiego spektrum modeli bidetów. Baterie łazienkowe można u nas znaleźć w stonowanych kolorach będących odcieniami czerni i szarości, a także w klasycznej wersji chromowanej. Wszystkie prezentują się niezwykle elegancko. Fani nietypowych rozwiązań mogą wybrać inny wariant, taki jak bateria podtynkowa do bidetu biała. To niewątpliwie ciekawe rozwiązanie do łazienek wykończonych w białej kolorystyce, a także do wnętrz ciemnych, w których będzie stanowić ozdobny kontrast.

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientów, dbamy o to, by sprzedawane przez nas produkty były wykonane według najwyższych standardów jakości. Każdy klient znajdzie odpowiedni produkt, niezależnie od tego, jakie WC z bidetem posiada, gdyż oferujemy zwykłe baterie, jak i baterie z poręcznymi wężami. Ponadto są one wykonane w zróżnicowanej stylistyce, a więc ciekawe propozycje znajdą zarówno osoby, które szukają klasycznych rozwiązań, jak i te, które interesują designerskie baterie.

W naszym sklepie oferujemy baterie bidetowe w wielu wariantach. Standardowe modele są mocowane klasycznie w ścianie i można je zamontować w dowolnej odległości od samego kranu. Można u nas znaleźć też bardziej rozbudowane modele posiadające słuchawki z długim wężykiem. Taka bateria bidetowa to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające komfortowo zadbać o higienę. Bateria bidetowa Catido może być zamontowana w bardzo łatwy sposób, gdyż są to uniwersalne produkty. Każdy z modeli baterii podtynkowej bidetowej został zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze detale, więc mechanizmy są odporne na uszkodzenia, nawet podczas intensywnej eksploatacji. Każda bateria podtynkowa bidetowa została wykonana z materiałów najwyższej jakości, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Baterie łazienkowe z naszego asortymentu nie tracą na walorach wizualnych nawet pomimo wielu lat eksploatacji, a na każdy produkt udzielamy stosownej gwarancji producenta.

    pixel