Bidety wiszące do WC

ilość znalezionych towarów: 3

Bidet wiszący do WC - bogaty wybór ceramiki łazienkowej

Modny bidet do WC pozwala zadbać o higienę intymną w domu, w gabinetach lekarskich, hotelach czy też miejscach użyteczności publicznej. Elementy ceramiki sanitarnej wyróżniają się nie tylko doskonałą jakością ale także wzornictwem, które idealnie wpisuje się w nowoczesnych charakter łazienek.

Poznaj nasze bidety podwieszane

Bidety wiszące do WC są funkcjonalne i estetyczne. Dzięki zastosowaniu ergonomicznych rozwiązań bez problemu mogą z nich korzystać osoby o ograniczonych możliwościach poruszania się. Z zasady bidety wiszące zamontowane są na zabudowanym stelażu. Gwarantuje to nie tylko rewelacyjny wygląd, ponieważ elementy konstrukcyjne schowane są w ścianach, ale również wygodę. Miskę można powiesić na najlepszej wysokości, a także bez problemu posprzątać pod nią. To niezwykle higieniczne rozwiązanie. Sam bidet WC wyglądem przypomina miskę sedesową, choć jego działanie bardziej jest zbliżone do umywalki. Po podłączeniu odpowiedniej baterii można włączyć wodę i przemyć okolice intymne po skorzystaniu z toalety. Oczywiście bidet będzie potrzebował dodatkowego miejsca i dlatego jest dedykowanym rozwiązaniem do większych przestrzeni. Bez problemu uda się stworzyć jednolitą i konsekwentną aranżację z innymi elementami armatury.

Bidet WC - który wybrać?

Bidety wiszące są modne i funkcjonalne. Zmieniają również nasz sposób myślenia o higienie intymnej, a także codziennych czynnościach związanych z dbaniem o czystość we wszystkich jej wymiarach. Doskonałej jakości produkty coraz częściej stają się więc standardem, a nie zbędnym luksusem i ich montaż w warunkach domowych oraz w miejscach publicznych staje się niezwykle łatwy i dostosowany do możliwości. Sprawdź, który bidet WC wybrać do swojej łazienki i ciesz się wysokim komfortem higieny codziennie!

      pixel