Prostokątne umywalki łazienkowe

ilość znalezionych towarów: 71

Jednym z kluczowych elementów wyposażenia każdej łazienki jest umywalka. W Catido dbamy o to, by nasze umywalki prostokątne były jednocześnie funkcjonalne, jak i estetyczne. Wśród kilkudziesięciu umywalek w wersji prostokątnej można znaleźć zróżnicowane wersje pod względem wielkości, a także proporcji. Naszym celem jest dostosowanie się do potrzeb różnych grup klientów, więc w ofercie mamy też umywalki różniące się kształtem dna.

Umywalki prostokątne w różnych wariantach

Dostępne w naszej ofercie umywalki prostokątne mogą mieć dno prostopadłe w stosunku do ścian bocznych, a także lekko, lub mocno nachylone. Ponadto są to wersje stosunkowo głębokie, jak i relatywnie płytkie. Każdy więc z powodzeniem znajdzie rozwiązanie adekwatne do swojej łazienki, zwłaszcza że są to warianty o bardzo dużej rozpiętości, jeśli chodzi o szerokość. Umywalki łazienkowe dostępne są u nas w dwóch wersjach. Są to modele nablatowe do montażu na przygotowanym blacie, jak i wersje podblatowe do pełnej zabudowy. Poza standardowymi umywalkami można u nas znaleźć także wersje podwieszane.

W Catido dbamy o to, by zapewnić naszym klientom szeroki wybór pod względem walorów wizualnych. Dlatego też wiele modeli umywalek prostokątnych dostępnych jest w wersji białej, a także czarnej. Wszystkie z nich są wykonane z solidnych materiałów i pokryte są wytrzymałą farbą zapewniającą nienaganny wygląd przez wiele lat nawet podczas intensywnej eksploatacji. Umywalki nablatowe, a także wpuszczane w blat zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by ich bryły świetnie pasowały zarówno do nowoczesnych łazienek, jak i klasycznych wnętrz. Zarówno wersje białe, jak i czarne prezentują się świetnie, gdyż dużą uwagę przykładamy do tego, by kolory umywalek były intensywne i eleganckie. Warianty podblatowe, nablatowe i wpuszczane w blat zostały tak zaprojektowane, by można je były łatwo zamontować w standardowych meblach dedykowanych do łazienek. Prostokątne umywalki Catdido wykonujemy w Polsce, co jest gwarantem najwyższej jakości.

    pixel