Zestawy WC podtynkowe

ilość znalezionych towarów: 5

W ofercie naszego sklepu znajdują się zestawy do WC podtynkowe największego producenta na świecie, firmy Fluidmaster. Dostępne są modele w wielu rozmiarach, z możliwością podłączenia wody w czterech pozycjach oraz regulowanymi nóżkami i regulowaną głębokością kolanka spustowego, pasujące do prawie każdej łazienki. W sklepie Catido.pl można kupić także stelaż do bidetu. Wszystkie oferowane przez nas produkty do zabudowy montować można w prefabrykowanych, suchych oraz litych ścianach. W zestawie znajdują się niezbędne do montażu materiały i akcesoria, co znacznie przyśpieszy i ułatwi instalację.

Zestawy do WC podtynkowe producenta Fluidmaster są przemyślane i wykonane z najlepszej jakości surowców i podzespołów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, starano się stworzyć produkt jak najbardziej uniwersalny i się to udało! Stelaże mają regulowaną objętość spłuczki, co pozwoli dostosować ilość zużytej wody. Dzięki zastosowaniu specjalnego hydraulicznego zaworu napełniającego, sedes podtynkowy napełni się wodą szybko i cicho. W zestawie znajduje się mata wygłuszająca, która ograniczy roznoszenie się hałasu.

Nasz stelaż łazienkowy zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Zachwyca wysoką jakością wykonania, przemyślanymi rozwiązaniami oraz troską o komfort użytkowania. Zestawy do WC podtynkowe i ceramika sanitarna oferowane przez Catido.pl to najlepszy produkt w przystępnej cenie. Odmień z nami swoją łazienkę! W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy! Sprawdź naszą ofertę!

    pixel