Czarne baterie prysznicowe - podtynkowe i natynkowe

ilość znalezionych towarów: 15

Wybierz i kup czarną baterię prysznicową online!

Żadna łazienka nie obejdzie się bez wysokiej klasy armatury. Solidna bateria prysznicowa to nie tylko kwestia funkcjonalności, ale też walorów estetycznych. W naszej ofercie można znaleźć czarne baterie prysznicowe CATIDO charakteryzujące się wyjątkową elegancją. Czarne elementy świetnie wkomponują się w wystrój każdej łazienki, a najlepiej będą pasować do nowoczesnych projektów. Właśnie tak są zaprojektowane, gdyż każdy z dostępnych u nas modeli charakteryzuje się nowoczesnym designem przykuwającym wzrok. Czarna bateria świetnie komponuje się zarówno z ciemną, jak i jasną łazienką. W szerokim asortymencie mamy baterie w zróżnicowanych wariantach pod tym względem, więc zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą czarnych baterii prysznicowych.

Czarne baterie prysznicowe – podtynkowe i natynkowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy różne warianty baterii. Są to wersje podtynkowe i natynkowe. Są one również zróżnicowane pod względem wielkości, więc można wybrać modele właściwe dla mniejszych i większych pomieszczeń. Szczegółowe parametry techniczne znajdują się w opisach każdego z produktów dostępnych w naszym sklepie.

Są to czarne baterie prysznicowe z deszczownicą, a także zwykłe baterie. Można u nas znaleźć także zestaw, na który składa się cały komplet montażowy, a w tym deszczownica i standardowa bateria.

Baterie prysznicowe CATIDO – wieloletnia trwałość

Do produkcji baterii prysznicowych wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej klasy. Dobrze wiemy, że warunki w łazience są bardzo trudne, więc nie uznajemy w tej kwestii żadnych kompromisów. Wszystkie modele czarnych baterii prysznicowych z naszej oferty wykonane są z materiałów, takich jak stal pomalowana trwałą powłoką. Wszystkie baterie prysznicowe wykonujemy w Polsce i dbamy o kontrolę jakości na najwyższym poziomie. Na nasze produkty marki CATIDO udzielamy wieloletnie gwarancji, gdyż jesteśmy pewni jakości swoich produktów. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertę baterii prysznicowych!

    pixel