Designerskie baterie wannowe idealne dla nowoczesnej łazienki

2020-03-25
Designerskie baterie wannowe idealne dla nowoczesnej łazienki
W nowoczesnej łazience nie ma miejsca na nadmierny przepych i mnogość niepotrzebnych elementów. Króluje tu kompozycyjny minimalizm, więc każdy detal musi być wybrany z rozwagą, biorąc pod uwagę jego znaczenie w aranżacyjnej układance. Musi być zarówno praktyczny, odgrywając w pełni swoją użyteczną rolę, jak i stylowy, podkreślając estetykę wnętrza. W tę charakterystykę doskonale wpisują się designerskie baterie wannowe, które są wręcz stworzone dla nowoczesnej łazienki!

Nowoczesna łazienka - jak się prezentuje?

Nowoczesna łazienka to zupełne przeciwieństwo standardowych rozwiązań, które do niedawna jeszcze królowały w polskich domach. Z jednej strony wynikało to z małego wyboru dostępnego asortymentu, z drugiej - z braku funduszy, by pokusić się o lepsze wyposażenie. 

Dzisiaj na szczęście coraz więcej osób może pozwolić sobie na wystrój łazienki zgodny z duchem czasu, w której przeważają elementy minimalistyczne. Nie zajmują one wiele miejsca, wykonane są z trwałych materiałów, a jednocześnie w pełni praktyczne. Nie może zabraknąć w niej funkcjonalnej i stylowej armatury. Wybierając konkretne rozwiązania, warto zdecydować się na ceramikę sanitarną utrzymaną w prostej, neutralnej stylistyce. Najkorzystniej postawić na produkty z jednej linii, co zapewnia uzyskanie maksymalnie harmonijnej aranżacji wnętrza. 

Catido - bogactwo pięknych i praktycznych baterii wannowych

W ten minimalistyczny trend wpisują się wszystkie elementy wystroju - także designerskie baterie wannowe. Dzięki nim łazienka zyskuje nie tylko nowoczesny, lecz także klasyczny styl wystroju, ponieważ oferowane modele dostępne są w wielu wariantach, kształtach i kolorach, które łatwo dopasować do własnych potrzeb. Co równie ważne, nie ma problemu, by utrzymać je w czystości. 

Jeśli planujemy remont łazienki, warto poznać propozycje Catido, gdyż znajdziemy tu nieszablonowe rozwiązania, także te wyznaczające trendy we wzornictwie. Na szczególną uwagę zasługują baterie z charakterystycznym chromowanym wykończeniem, jak również modele w oryginalnych, stylowych kolorach: szlachetnego złota, odcieni szarości czy matowej czerni. 

Jednocześnie pamiętajmy, że same baterie wannowe - choć niebanalnej urody - powinny spójnie komponować się z innymi elementami armatury. Wybierając produkty Catido, mamy pewność, że w szeregu propozycji znajdziemy eleganckie, świetnie wykończone modele, które można zamontować na ścianie lub w bryle wanny. Tak samo nowocześnie prezentują się baterie podtynkowe, które ograniczają do minimum ilość widocznych elementów. Nie zajmują więc one wiele miejsca, nie sprawiają też problemów podczas sprzątania łazienki (brak dodatkowych powierzchni do wyczyszczenia). Wszystkie oferowane przez Catido produkty, w tym baterie wannowe, wykonane są z najlepszej jakości materiałów, gdzie ze szczególną troską zadbano o każdy detal.

Catido - propozycje baterii wannowych

Bateria wannowa Catido Vidi PL7 dostępna jest w różnych kolorach: srebrnym, czarnym macie, białym macie oraz stali nierdzewnej. Wszystkie wykonano z najwyższej jakości technologii, co potwierdza certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2000 i dożywotnia gwarancja na powłokę. Niezależnie więc od tego, na jaki kolor się zdecydujemy, mamy pewność, że pozostanie on tak samo idealny, jak na początku. Tak samo doskonale sprawdza się seria baterii wannowych Catido Venice LW7. Dzięki zastosowanej lśniącej, wyjątkowo odpornej na różne negatywne czynniki, powłoce ShinyOne, nawet po latach użytkowania łatwo doprowadzić ją do stanu pierwotnego. 

Designerskie baterie wannowe są bez wątpienia idealne dla nowoczesnej łazienki, a bogaty wybór różnych produktów tego typu zapewnia, że łatwo je dopasować do aranżacji urządzanego pomieszczenia.
pixel