Deska myjąca z funkcją bidetu. Czy warto ją mieć?

2022-12-16
Deska myjąca z funkcją bidetu. Czy warto ją mieć?

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w deskę myjącą z funkcją bidetu? To oczywiście bardzo indywidualna sprawa, jednak my uważamy, że toaleta myjąca to świetna i ekologiczna propozycja. Sedes połączony z bidetem przenosi dbałość o higienę na wyższy poziom. W naszym dzisiejszym artykule przedstawiamy zalety toalet z bidetem, które warto znać przed rozpoczęciem zakupów.

Toaleta myjąca – co to jest?

Toaleta myjąca to inteligentna toaleta, która łączy w sobie tradycyjną miskę ustępową z funkcją mycia okolic intymnych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Z boku deski znajduje się prosty w obsłudze panel sterowania, który umożliwia czasową zmianę ubikacji w bidet oraz dopasowanie jej ustawień do własnych potrzeb. W zależności od modelu, toalety myjące często pozwalają na indywidualne ustawienie ciśnienia, temperatury oraz kierunku strumienia wody.

Najbardziej nowoczesne WC z bidetem wyposażone są w dodatku w inne funkcje, takie jak powolne opadanie deski sedesowej, jej podgrzewanie, automatyczne spłukiwanie czy podświetlenie ubikacji, które ułatwia korzystanie z toalety w nocy. Najlepsze modele posiadają także wbudowany filtr węglowy, który skutecznie pochłania nieprzyjemne zapachy oraz funkcję osuszania, co pozwala całkowicie wyeliminować korzystanie z papieru toaletowego. Do budżetowych rozwiązań, które nie zrujnują Twojego portfela należą także proste w instalacji deski myjące z wysuwaną dyszą natryskową.

Chcesz postawić na tę alternatywę dla bidetu wiszącego lub stojącego? Sprawdź, czy inwestycja w WC z bidetem się opłaca.

Catido Venice 5-0 Miska WC wisząca Rimless Bidet z baterią bidetową bidetta

Luksusowa toaleta – czy warto inwestować w WC z funkcją bidetu?

Nowoczesne technologie wkraczają do naszego życia w najróżniejszych obszarach. Teraz także ułatwiają i poprawiają jakość funkcjonowania naszych toalet. Jeśli chcesz podnieść standard swojej łazienki, WC z funkcją bidetu to doskonałe rozwiązanie. Inteligentne toalety z powodzeniem zastępują wolnostojące bidety wiszące lub stojące, które zajmują dodatkowe miejsce w łazience. Miska WC z bidetem to świetna opcja dla osób szukających wyposażenia do małej toalety lub po prostu uwielbiają technologiczne nowinki.

Jeśli pragniesz w swojej łazience funkcjonalnego, luksusowego i higienicznego rozwiązania, WC 2w1 to zdecydowanie inwestycja warta rozważenia. Podobnie jak ich przystępniejsza cenowo alternatywa w postaci deski toaletowej z funkcją mycia, którą możesz zainstalować na dotychczas używanej misce sedesowej.

Jak działa deska myjąca?

Zasada działania deski myjącej z funkcją bidetu jest prosta. Pozwala zastąpić dotychczasową deskę sedesową poprzez zamontowanie jej na muszli. Zintegrowany z deską bidet pobiera wodę z przewodu zasilającego toaletę i prąd z pobliskiego gniazdka – jeśli mamy do czynienia z wersją elektroniczną. Po naciśnięciu przycisku na panelu sterowania lub pilocie, wysuwa się dysza natryskowa, z której wypływa strumień wody, służący do mycia miejsc intymnych po skorzystaniu z toalety.

Catido Simple 49 cm Miska WC wisząca Rimless Bidet z baterią bidetową bidetta Czarny połysk

Deska toaletowa z funkcją myjącą. Dlaczego warto ją mieć?

Korzystanie z WC z bidetem jest to nie tylko łatwe, ale także łagodniejsze dla Twoich miejsc intymnych i pozwala uniknąć niepotrzebnych podrażnień. Jest to genialne rozwiązanie, utrzymujące higienę na najwyższym poziomie. Przejście na deskę toaletową z funkcją myjącą wiąże się także z kilkoma innymi korzyściami, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji w spawie zakupu WC z bidetem:

  • Deska toaletowa z bidetem jest ekologiczna i pozwala zmniejszyć liczbę odpadów. Zużywasz mniej papieru toaletowego, co pomaga Ci zaoszczędzić pieniądze i uniknąć zatorów w toalecie, będąc zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla Twojego systemu kanalizacyjnego.
  • Miski WC z deską myjącą jest bardziej higieniczne niż papier toaletowy. Badania wykazują, że korzystanie z bidetu może zmniejszyć liczbę bakterii w moczu, co sprawia, że jest bardziej higieniczne niż podcieranie okolic intymnych papierem.
  • WC z bidetem możesz potencjalnie ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków. Kiedy korzystasz toalety z bidetem, Twoje ręce nie mają bliskiego kontaktu z nieczystościami. To może ograniczyć przedostawanie się nieczystości na ręce i rozprzestrzenianie się ich.

Catido MOON 535 Miska WC wisząca Rimless Bidet z baterią bidetową bidetta

Do jakiej łazienki zamontować WC z bidetem?

WC z deską myjącą to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które warto mieć w swojej łazience bez względu na jej rozmiar czy styl. To zdecydowanie bardziej innowacyjny i wygodny, zarówno w korzystaniu, jak i instalacji następca klasycznego bidetu, który w Europie znany jest od XVI wieku. Deskę klozetową z bidetem można zainstalować na każdej toalecie. Należy jednak pamiętać, by odpowiednio dopasować rozmiar deski do posiadanej w domu muszli.

Deska myjąca to świetna opcja do nowoczesnej łazienki. Pozwala optymalnie zagospodarować przestrzeń, a przede wszystkim zwiększa poziom higieny w trosce o Twoje zdrowie intymne. Wybór wysokiej jakości WC z bidetem renomowanych marek jest na polskim rynku coraz większy. Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnymi i dopasowanymi do Twoich potrzeb deskami myjącymi z funkcją bidetu już dziś. Nowoczesną ceramikę sanitarną, taką jak WC 2w1, znajdziesz w naszym sklepie online!

pixel