Najczęściej wybierane baterie wannowe

2019-11-15
Najczęściej wybierane baterie wannowe

Rynek armatury łazienkowej jest naprawdę bogaty, bo znajdziemy tu ogromne zróżnicowanie różnych produktów, co cieszy, bo mamy dużo opcji do wyboru, ale i martwi, ponieważ czasem ciężko się w tym bogactwie odnaleźć. Przed kupnem więc musimy przeprowadzić dokładną analizę dostępnych możliwości, zwracając uwagę na najczęściej wybierane baterie wannowe Catido.

Dobra bateria wannowa, czyli?

Nie istnieje jeden czynnik decydujący o tym, czy interesująca nas bateria podtynkowa jest godna uwagi. Tak naprawdę musimy zwrócić uwagę na kilka parametrów.

  • Jednym z nich jest materiał, który powinien być jednocześnie wytrzymały, jak i łatwy w pielęgnacji. Najczęściej stosowanym jest bardzo odporny mosiądz, nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale i wpływ wody.
  • Równie istotna jest głowica, która powinna być ceramiczna chroniąca nas przed przeciekaniem kranów. Liczy się też jej szerokość, bo od niej zależy wielkość strumienia wody.
  • Innym parametrem jest wydajność przepływu wyrażana w litrach na minutę. Łatwo to ocenić, bo pomagają tu klasy - najwyższa z nich: A, zapewnia przepływ na poziomie około 15 litrów na minutę.
  • Poza tym zasięg wylewki (który powinniśmy dopasować do odległości od ściany) oraz natrysk (dostępne są modele z słuchawką prysznicową, jak i bez niej). Na podstawie wymienionych czynników wybraliśmy kilka modeli baterii wannowych Catido, które powinny zainteresować potencjalnych nabywców.

Baterie wannowe Catido - bogactwo pomysłowych i nowoczesnych rozwiązań

Urządzając łazienkę, powinniśmy się postarać, aby dobrać produkty nowoczesne, stylowe i maksymalnie użyteczne - takie dokładnie jak opatrzone logiem Catido. Bateria podtynkowa Catido Simple Cbox to nie tylko estetyczna perełka, to 3-milimetrowa wytrzymała stal nierdzewna oraz wysoka użyteczność. Zwraca również uwagę łatwy montaż, który oszczędza nasz czas i pieniądze. Co równie ważne, opisywany model dostępny jest w trzech odsłonach kolorystycznych jako chrom, biały mat i czarny mat. Każdy z nich ma inny charakter, pasując do łazienek urządzonych w różnym stylu, lecz to, co najważniejsze - najwyższa jakość wykonania, ponadczasowy wygląd i funkcjonalność - pozostaje wspólne dla wszystkich wymienionych baterii podtynkowych.

Same dobre rzeczy powiemy również o baterii wannowej 4-otworowej Catido charakteryzującej się lśniącą powłoką, która nawet po latach użytkowania dalej wygląda tak samo dobrze. Równie solidnie spisują się inne kolorystyczne warianty tej baterii: złoty sun gold, czarny mat i biały mat.

Jak widzimy, baterie wannowe muszą cechować się kilkoma ważnymi parametrami, co potwierdza ich wartość zarówno pod kątem wykorzystanych materiałów, jak i praktycznych, ułatwiających codzienne korzystanie, rozwiązań.

pixel