Wanna w centrum uwagi – propozycje wanien wolnostojących

2018-07-18

Wanny wolnostojące – zalety

Wanna wolnostojąca umożliwia ulokowanie praktycznie wszędzie w pomieszczeniu – pod ścianą lub na jego środku. Z tego względu pasuje do łazienek o różnych kształtach i wielkości. Można nawet przyjąć, że wystarczy pomieszczenie o wielkości 10 m2 – ale zależy to, oczywiście, od wielkości konkretnego modelu. Wybierając wersję bez nóżek, eliminujemy potrzebę sprzątania, zwiększając poziom czystości w pomieszczeniu.

Ponadto wanny wolnostojące wykonywane są ze specjalnych, wzmacnianych materiałów, co daje gwarancję ich długoletniego użytkowania oraz wysoki stopień odporności na zarysowania i uszkodzenia, stawiamy wówczas na solidne rozwiązanie. A przy tym możliwości aranżacyjne wanien wolnostojących przekonują wielu niezdecydowanych - występują one w różnych kształtach i stylizacjach. Można nabyć model na wskroś nowoczesny, minimalistyczny, jak również stylizowany na retro. Pozwala to na łatwe dopasowanie modelu do stylistyki i architektury łazienki.

Wanna wolnostojąca – jaki model warto kupić?

Jeśli szukasz solidnego modelu bez nóżek, warto zapoznać się z propozycjami Catido. Wśród propozycji wanien wolnostojących znajdziesz:

  • Catido Lange BASF – wanna o wymiarach 170 x 70 cm, wykonana z żelkotu BASF z dodatkiem specjalnych utwardzaczy. Na solidność wykonania wpływa także proces technologiczny – jest on taki sam, jak ten stosowany do produkcji jachtów. Ponadto wanna jest wypełniona, dzięki czemu dłużej utrzymuje ciepło wody. Jej uniwersalny, minimalistyczny design i śnieżnobiały kolor umożliwiają dopasowanie do wnętrz w każdej aranżacji – retro, prowansalskiej czy utranowoczesnej. Można przepolerować ją po czasie, aby wyglądała jak nowa.
  • Catido Venice Black BASF – wanna o wymiarach 160 x 80 cm, w której wnętrzu mieści się do 260 litrów wody. Wykonana z żelkotu BASF z dodatkiem specjalnych utwardzaczy i w takiej samej technologii. Jednak białe jest tylko jej wnętrze, zaś obudowa ma kolor głębokiej czerni. Takie rozwiązanie umożliwia dopasowanie wanny zarówno do łazienki utrzymanej w całkowicie jasnej, jak i zróżnicowanej kolorystyce. Model czyni łazienkę zdecydowaną, jej piękno i solidność docenią mężczyźni, jak i uwielbiające dbałość o detale i zorientowanie na barwę, kobiety

Wanna wolnostojąca jest zakupem na długie lata, dlatego warto rozważyć nabycie najlepszego i najlepiej dopasowanego do wnętrza modelu. Takie właśnie znajdziesz w ofercie Catido!

pixel